TZ: Koncert: „Konec světa – zrušeno“

Tisková zpráva Arkadie a Pro arte beuronensis ze dne 17.12.12

Konec světa – zrušeno, i v Teplicích.

Ke koncertu Konec světa – zrušeno se symbolicky připojí také muzikanti hudebního souboru Arkadie. Ve stejný den, tedy ve čtvrtek 20.prosince, ale o tři hodiny dříve, tedy v 18.00 Vás zvou do Beuronské kaple teplického gymnázia v Alejní ulici. Tady Vám, vedle stejnojmenné hymny Konec světa – zrušeno, zazpívají řadu svých i převzatých písniček a samoz-řejmě, protože advent vrcholí, i koledy a vánoční písně. Vy budete mít dost času na to, abyste si v půl desáté pustili ČT1 a poslechli si přenos koncertu z Prahy, Brna a Ostravy.

Obě neziskové organizace, Arkadie a Pro arte beuronensis, se spojili, aby se přidali ke společnému hlasu, že je nám na světě dobře a že ještě končit nechceme. Stejně jako hudebníci The Tap Tap si zazpíváme Konec světa se zkrátka nekoná, chybí tu takhle velká opona... Pokud se chcete o celé akci více, otevřete si webové stránky Arkadie a v oddílu akce naleznete vše o Koncertu, včetně všech odkazů. Dobrovolné vstupné z koncertu v Beuronské kapli si obě neziskové organizace rozdělí. Podpořit tak můžete jak muzicírování v Arkadii, tak restaurování nástěnných maleb v Beuronské kapli.

(joho)

Ilustrační foto: archiv Arkadie

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Média a jeho autorem je Martin Hnyk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.